Innovation technology opportunities

Nowe konkursy w ramach FENG!

kliknij i dowiedz się więcej

O nas

Innteo powstało z myślą o kompleksowej pomocy przedsiębiorcom oraz jednostkom naukowym w procesie kreacji innowacji – od pomysłu do wejścia na rynek. Skupiamy się na pomocy w procesie pozyskiwania finansowania prywatnego i publicznego dla start-upów, przedsiębiorstw bardziej rozwiniętych, jak i dużych spółek i jednostek naukowych. Nie ograniczamy się do określonych dziedzin wiedzy, ale pomagamy każdemu z ciekawym pomysłem i potencjałem. Wsparcie obejmuje doradztwo w pozyskaniu kapitału (pisanie wniosków o dotacje m.in. do NCBR czy PARP), pomoc prawną (np. przygotowanie umów inwestycyjnych) oraz księgową (rozliczenia wniosków).

Jesteśmy grupą ekspertów specjalizujących się we wspieraniu projektów innowacyjnych, zarówno od strony publicznej, jak i prywatnej. Świadczymy kompleksowe usługi w pozyskiwaniu dotacji unijnych, zapewniając najwyższy poziom usług. Analizując potrzeby inwestycyjne i rozwojowe Klientów, doradzamy efektywne rozwiązania. Kompetencje zdobyliśmy w instytucjach publicznych, naukowych i biznesie, znamy więc od podszewki specyfikę oraz potrzeby każdego z tych sektorów. Tym co nas wyróżnia, jest pasja do nowych technologii i lata doświadczenia w efektywnym wdrażaniu ich na rynek. Nastawieni na wspólny sukces, zdobywamy uznanie kolejnych zadowolonych Klientów.

Nasze wartości

Napędza nas wspólny sukces. Realizacja innowacyjnych przedsięwzięć to nasza pasja, dlatego z pełnym zaangażowaniem i profesjonalnie podchodzimy do projektów naszych Klientów.

Pasja

Pasja

Profesjonalizm

Profesjonalizm

Zaangażowanie

Zaangażowanie

Zaufanie

Zaufanie

Kariera

Jesteś pojętny i uczciwy? Szukasz przyjaznego miejsca pracy, w którym rozwiniesz skrzydła, zdobędziesz doświadczenie biorąc udział w najciekawszych projektach innowacyjnych w Polsce, a to wszystko wśród najsympatyczniejszych specjalistów z branży?

Komunikatywność to Twoja mocna strona? Chętnie to sprawdzimy podczas rozmowy przy kawie.

dowiedz się więcej
Zapraszamy do kontaktu
  • Innteo Sp. z o.o.
    ul. Banderii 4 lok. 162,
    01-164 Warszawa
  • (+48) 730 313 234
  • m.granoszewski@innteo.com
    kancelaria@innteo.com

NIP: 7393343449
REGON: 365751829

Polityka prywatności